DOMINIKA KOZŁOWSKA

Pod wpływem dużej dawki filmów przyrodniczych, japońskiej animacji i komiksów, zaczęły powstawać jej pierwsze ilustrację, które można znaleźć w książkach dla dzieci, plakatach oraz w krótkich formach komiksowych.
Były one nagradzane na portalach internetowych i w wielu konkursach:
Dwukrotnie główną nagrodę na „Zainspirowani Japonią”.
Gran Prix oraz nagrodę Kultury Gniewu na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, za krótką formę komiksową.
Publikacje w magazynach takich jak Computer Arts UK, AKT, Znak
Wystawa zbiorowa „Dobre Pixele”.
Wystawa „Trzy siostry”, w Galerii Tymczasem.

KAMILA KOZŁOWSKA

Od lat rysunek i grafika to jej pasja. Mówi o sobie, że jest samoukiem. Zajmuje się projektowaniem graficznym. Od niedawna interesuje się animacją poklatkową. Dotychczas jej prace prezentowano w Galerii 4 Sztuki, w Centrum Kultury Zamek w Leśnicy oraz na Jarmarku Ilustracji i Komiksu. W swoich pracach często wykorzystuję oniryzm, przelewając swoje senne wizje z dzieciństwa na kartkę papieru. Jednym z jej ulubionych artystów, którym się inspiruje jest Hokusai Katsushika, dlatego często w moich pracach pojawia się motyw akwatyczy.

ANNA KOZŁOWSKA

Fascynuje się street artem i graffiti, skąd czerpie swoje inspiracje. Swoją przygodę ze street artem zapoczątkowała mieszkając jakiś czas w Londynie, a także biorąc udział w rewitalizacji jednej z wrocławskich ulic, gdzie wraz z lokalnymi artystami stworzyła kilka murali.
Tworzy ilustracje graficzne, ale głównie skupia się na malowaniu obrazów na płótnie. Określenia siebie jako samouka, więc szlifowanie swoich umiejetności malarskich i eksperymentowanie jest tym na czym głównie się skupia. Dotychasz miała okazje wystawić swoje prace w infopunkcie Barbara, na Jarmarku Ilustracjii i Komisku, a także w Centrum Kultury Zamek w galerii Tymaczasem.

O wystawie

„TRZY SZTUKI” to najnowsza wystawa, na którą zaprasza IdeaPlace ze swoim projektem Art in the office. Tym razem zobaczymy prace trzech ilustratorek, prywatnie sióstr: Kamili, Ani i Dominiki Kozłowskich. Są rodzeństwem, lecz tworzą w odmiennych stylistykach.

Kamila ? pod wpływem dużej dawki japońskiej animacji i komiksów tworzy ilustracje, które można znaleźć w książkach dla dzieci i plakatach.
Ania ? jest klasycznym street-artowcem, a jej twórczość odznacza się motywami popkulturowymi.
Dominika ? zajmuje się projektowaniem graficznym, interesuje się animacją poklatkową a w jej pracach wyraźnie dominuje motyw akwatyczny.

Na wystawie zaprezentują swoje starsze prace, jak i specjalnie wykonane nowe grafiki i obrazy a na jednej ze ścian przestrzeni biurowej zostanie stworzony mini mural. Wszystko to dopełni dobra dawka muzyki w wykonaniu wrocławskiego zespołu Wata. Będzie pyszne domowe ciasto zaserwowane od ekipy IdeaPlace a przede wszystkim będzie miła atmosfera i dużo sztuki w najlepszym wydaniu w fajnym miejscu, a więc nie można tego przegapić!